Nude Ne Demek?

Nude ne demek sorusuna yanıt arayan sosyal medya kullanıcıları buradan istedikleri bilgiye ulaşabilirler. İngilizce bir kelime olan “Nude” sosyal medyada sıklıkla kullanılır.

Nude kelimesi İngilizceden dilimize yeni girmiş olup sosyal medyada sıklıkla kullanılan bir kelimedir. Çıplaklık ve vücudu teşhir etme anlamlarına gelen nude, sosyal medya kullanıcıları tarafından yeni duyulduğu için ne anlama geldiği merak ediliyor. Birisi sizden Nude istediğinde, çıplak bir fotoğrafınızı istediğini anlayabilirsiniz.

Nude Ne Anlama Geliyor?

Nude kelimesi çıplaklık anlamına gelirken nude atmak ise çıplak fotoğraf göndermek anlamına gelir. Nude kelimesini birçok şekilde duyabilirsiniz. Birisi size “Nude at.” Dediğinde çıplak fotoğrafınızı istediği anlamına gelir.

Sosyal medya kullanıcıları bu kelime hakkında faza ilgi sahibi olmasa da uzun süredir uygulanan bir eylem olduğunu söyleyelim. Sexting veya uzun mesafe ilişkilerinde daha sık duyduğumuz nude, vücudun her yerinin açık olarak paylaşılması demektir.

Nude Atmak Ne Demek?

Nude ne demek ve nude atmak ne demek en çok sorulan iki sorudur. Nude atmak sosyal medyada duyulan yeni bir eylemdir. Buna örnek vermek gerekirse; biri sizden nude istediğinde “Nude atar mısın?” diyecektir. Siz bir başkasından nude istediğinizde “Nude atar mısın?” diyebilirsiniz.

Bu eylemin uzak mesafe ilişkilerinde çiftlerin birbirlerini vücutlarını tanıması için kullanılır. Ayrıca arkadaşlık uygulamalarında ve sexting mesajlarda bu kelimeyi sıklıkla duyabiliriz.

Kaynak : https://dekorasyonmodelleri.com/nude-ne-demek/ 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s