Tül Perde ve Fon Perde Kaç Metre Olur?

Tül perde ve fon perde boyutlarının doğru seçilmemesi sebebiyle pek çok evin olduğundan daha küçük gözüktüğünü biliyor muydunuz? Evinizi aydınlık ve ferah göstermek ister miydiniz? Artık endişe etmenize gerek yok!

Odanızın ve camların boyutuna göre tercih edeceğiniz fon perde ölçüleri evinizi daha güzel bir görüntüye kavuşturacak. Eski demode ve evinizin camlarına uygun olmayan perdeleri kullanmanıza gerek kalmayacak. Uygun fon perdeyi bulduğunuzda siz de rüyalarınıza kavuşacaksınız.

Balkon Camı için Hazır Tül Perde Kaç Metre Yeterli olur?

Balkon camı için hazır tül perde kullanmak istiyorsanız balkonunuzun boyutunu metre yardımı ile ölçebilirsiniz. Balkon camını öncelikle boyuna sonra enine göre ölçün. Almış olduğunuz ölçüleri satın alım işlemini gerçekleştirirken ilgili kişiye aktarabilirsiniz. Bu şekilde balkon camlarınıza uygun perde seçeneklerini sizinle paylaşacaktır.

Tül Perde Modelleri Kaç Metre Alınmalı?

Tül modelleri, zebre perde, stor perde, fon perde gibi perde çeşitleri metrelik satılabilmektedir. Perde seçiminizi yaparken perdenizin evinizin camlarıyla ölçü uyumuna dikkat etmelisiniz. Camları kısa kalan ya da çok uzun duran bir perde evinizi kötü gösterecektir. Camlarınızın boyutunu ölçerek kaç metre almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Salon Tül Perde Modelleri Evde Dikilir mi?

Salon perdeleri en zor ve detay gerektiren perdelerden biridir. Geniş açılı kumaşlar ve perdeler fabrikada büyük makinelerle dikildiği için dikişiniz yeterli olsa bile evdeki imkânlarla detaylara girmek ve güzel bir perde çıkarmak zor olacaktır. Dikimi gerçekleştirseniz bile hayal ettiğiniz gibi bir görüntü olmayabilir.

Beautiful luxury window curtains decoration interior of room – Vintage light Filter

3 Metre Ucuz Tül Perde Satın Alıp Kendimiz Diktirebilir miyiz?

Evinizi yenilemek istiyorsanız ve perde fiyatları yüksek geliyorsa camlarınızın boyutunda perde kumaşını seçip, 3 metrelik kumaş satın alabilirsiniz. Dikiş konusunda yeterli bilginiz varsa ya da dikiş bilen birini tanıyorsanız 3 metrelik bir kumaşı satın alıp, dikiş makinesiyle dikimini gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Tül Perde Metre Fiyatları Dikimden Uyguna Gelir mi?

Ucuz perde modelleri dikimini gerçekleştireceğiniz perdenin boyutlarına bağlı olarak fiyat değişikliği gösterebilir. Büyük bir perde dikecekseniz aldığınız kumaşın kalitesi düşük bile olsa metresine belli bir fiyat belirlendiği için hazır yapılı perdeden daha pahalıya gelebilir. Bu noktada öncelikle fiyat kıyaslaması yapmanızı öneririz.

Salon Tül Perde Modelleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Perdelerde fiyatı etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Geçmişten günümüze perde fiyatlandırmada kullanılan en yaygın özelliklerin metresi, kumaşı, markası olduğu görülmüştür. Salon perdemodellerinin fiyatları alınmış olan kumaşın kalitesine ve kaç metre alındığına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

2022 Tül Perde Modelleri Fiyatları

Tül perde fiyatları seçtiğiniz perdeye göre fiyat değişikliği göstermektedir. Stor perde, zebra perde, Fransız perde, fon perde, çift kanatlı perde, tek kanatlı perde vb. perdeler kumaşlarına, boyutlarına, metrelerine göre fiyatlandırmaya sahiptir. Markalarda fiyatlandırma piyasanın üstünde olabilse de dönemlik yaptığı indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Perde fiyatlarının gün geçtikçe artması sebebiyle tüketiciler alternatif çözümler aramaya başladı. Ucuz perde alımını daha cazip gelse de geçici bir çözüm olduğu için tercih edilmiyor.

Hem kalite hem uygun fiyat arıyorsanız artık beklemenize gerek kalmayacak Perde Outlet size kaliteyi ve ucuzluğu aynı anda sunuyor.

Tül Perde Fiyatları Artınca Dikiş Kurslarına İlgi Arttı!

Perdelerin son dönemdeki fiyat artışı insanlar üzerinde olumlu bir etki yaratmış olabilir. Özellikle ev hanımları evde dikiş yapabilmek için kurslara katılmaya başladı. Hem boş zamanlarını keyifli geçirmek hem de öğrendikleri bilgilerle perdelerini kendileri dikerek daha ucuz bir maliyetle kullanmak istiyorlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s